21 вер. 2023

Міжнародний День Миру

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.
15 вер. 2023

ПАТРІОТИЧНА ЕСТАФЕТА «МИ МОЛОДІ, А ЗНАЧИТЬ – СИЛЬНІ!»

• об’єднати учнівську та вчительську спільноту задля популяризації фізичної культури і спорту; • мотивувати учнів та вчителів вести здоровий спосіб життя, загартовуватися та займатися спортом; • прищеплювати здобувачам освіти найкращі риси українця-патріота: людяність, порядність, толерантність, силу духу, любов до рідної землі.
1 вер. 2023

СЦЕНАРІЙ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА «ЗЛІТ НЕЗЛАМНИХ СИНЬО-ЖОВТИХ МЕТЕЛИКІВ, або НАС ЗІБРАЛИ ПАХОЩІ ШКІЛЬНИХ ЖОРЖИН»

Доброго ранку! Осіннім багрянцем Благословляє рідний поріг… Ми повернулися! Першого вересня вранці! Школа розквітла, як світлий наш оберіг!
29 серп. 2023

«ВОНИ НАМ ВІДДАЛИ СТУКІТ ВЛАСНОГО СЕРЦЯ…»

РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ Вшанування полеглих воїнів, або 29 серпня - Дня пам'яті захисників України
24 серп. 2023

«НЕ РОЗПЛЕСКАЙМО СИЛИ ДУХУ ПО КРАПЛИНІ – І БУДЬМО ВІРНИМИ ДЕРЖАВІ-УКРАЇНІ»

патріотична зустріч до Дня Незалежності України
28 черв. 2023

28 червня - День Конституції України

З Днем Конституції , тебе, Мій золотий, пшеничний краю. Кров предків жилами тече, Я щастя лиш тобі бажаю. Мій краю гір, степів, полів, Озерна синь - як гладь небесна. Тут храми в барвах рушників Й дорога в Вічність твоя хресна. Росте калина край воріт, Верба схилилась над водою Благословення, удосвіт, Нехай ,з небес, пливе рікою. Молитва тиха- талісман, Який загоює всі рани, Виводить мужніх на Майдан І відчиняє Волі брами. Благає тихо:"Лиш не спіть, Боріться кожну мить і днину, Бо з дня у день ,в краю гірчить, І пахне присмаком полину!" До волі шлях не є простий, Хай згине осоружний ворог, Розвіється туман густий, Нещастя, стерши грізні, в порох . Сьогодні в нас триває бій Та ти,зіщулившись в зернину, Незламний Дух приносиш свій В Світобудову, як цеглину. Я знаю :мудрість й сила є, Зерно Любові проростає! А Бог терпіння тим дає, Хто наближається до раю. З Днем Конституції тебе, Мій рідний серцю, отчий краю, Хай процвітання не мине. Хіба цього тобі бажаю. Olena Kindratyszyn
18 трав. 2023

День боротьби за права кримськотатарського народу, День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Уряди, президенти, наділені владою лідери, - куди ж вони ведуть людей і народи?! Пропадемо, згинемо, прикуті до своїх держав, ідеологій та упе-реджень, як ті божевільні до койок, і ні Христос, ні Аллах, ні Будда не просіють наших кісток крізь зоряне решето, і Космос не буде ідентифіку-вати нерозумне людство, що десь там на маленькій планеті знищило саме себе. Ліна Костенко, поетеса
16 трав. 2023

День цивільного захисту. Квест «Простір безпеки».

Сприяти формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; розвивати фізичні показники, загартованість; стимулювати розвиток витривалості, рішучості, кмітливості; формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; знаходити правильне рішення. Виховувати працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, увагу до ближнього, потребу жити в мирі та злагоді, у разі потреби діяти обізнано, спокійно, особисто й колективно.
26 квіт. 2023

«Чорнобиль не має минулого часу»

Світе тихий, краю милий, моя Україно! За що тебе сплюндровано, за що, мамо, гинеш? Чи ти рано до схід сонця Богу не молилась? Чи ти діточок невинних звичаю не вчила? Молилася...
21 квіт. 2023

"Земля наш спільний дім"

формування екологічної культури учнів в позаурочний час; виховання усвідомлення себе, як частинки природи; виховання відчуття відповідальності за природу як за національне багатство; залучення вихованців до активної екологічної діяльності, навчання тих, хто завдає школи природі, своїм прикладом; розвиток навичок екологічного споживання та впровадження власних 12 правил в щоденну практику кожного учасника освітнього процесу школи.